بازسازی و تعمیرات ساختمان -رنگ آمیزی ودکوراسیون

 

 ( بازسازی و تعمیرات ساختمان ) چگونگی رنگ آمیزی در آپارتمان

بازسازی و تعمیرات ساختمان : نوسازی ساختمان و بازسازی آپارتمان رنگ کردن دیوارها بسیار مهم است ،همچنین باید دقت شود دکوراسیون منزل شما و رنگ هایی که بکار میبرید متناسب هم باشند .همچنین مهم است که از نظر روانشناسی رنگ ها هم حواستان باشد و همچنین نور دهی منزلتان.

مثلا رنگ هایی روشن برای افرادی که میخواهند نور آپارتمانشان بیشتر باشد و خانه دلباز تر بنظر برسد متناسب است .

نکاتی در مورد بازسازی دکوراسیون و رنگ آمیزی آپارتمان و ساختمان( بازسازی و تعمیرات ساختمان ):

رنگ صورتی را اگر میپسندید ترکیب آن با رنگ قهوه ای مثلا برای پرده های منزلتان مناسب است کاغذ دیواری هم رنگ ساده ای متناسب با رنگ های دیگر در فضا انتخاب کنید..مثلا عکس زیر را ببینید:

بازسازي آپارتمان و دکوراسيون

همچنین قرمز و صورتی مخصوصا در فرش کف اتاق ایجاد گرما میکند مخصوصا این رنگ در فصل زمستان مناسب است مانند این عکس:

بازسازي آپارتمان و دکوراسيون -رنگ اميزيترکیب  رنگ سفید و صورتی ترکیبی ظریف ،دراماتیک ،واضح و هوشمند است این ترکیب از نگاه مهماران بسیار جسورانه است و سعی کنید باقی اتاق را ساده حفظ کنید مانند این عکس:

بازسازي و دوکوراسيون پرده آپارتمانرنگ صورتی انرژی زیادی دارد در دکوراسیون و ترکیب آن با خاکستری مایل به قوه ای ترکیبی متعادل و دوستداشتنی است.مثلا در مبحث معماری داخلی منزلتان برای پرده اتاق خوابتان میتواند مناسب باشد یا پرده آشپزخانه هم مناسب است این ترکیب رنگی همه این ها به شرطی که باقی رنگ ها را در نظر داشته باشید در دکوراسیونتان.

بازسازي و رنگ اميزي اتاق خواب و آپارتمانبرای پرده حمام خود هم میتوانید ترکیبی زیبا مثل عکس زیر داشته باشید ینی بنفش و صورتی که انرژی زیاد دارند این دو رنگ.

بازسازي و دکوراسيون پرده مدرن

همچنین میتوانید رنگ صورتی و خاکستری را برای مبلمانتان بکار برید و از رنگ صورتی پررنگ استفاده کنید برای پارچه کوسن های مبلمانتان و گرما و انرژی خوبی به منزلتان انتقال دهید و از آن لذت ببرید.

بازسازي و نوسازي آپارتمانهمه این نکات میتواند نکاتی مفید برای مباحث بازسازی آپارتمانبازسازی ساختمان و بازسازی و تعمیرات ساختمان (دکوراسیون) باشند و در زیبا کردن هرچه بیشتر منزلتان تاثیر داشته باشند .

در ادامه:

 بازسازی نما 

هزینه بازسازی آپارتمان و ساختمان

قیمت بازسازی خانه 

Comments (4)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


?>