قیمت بازسازی خانه های تاریخی        

 

قیمت بازسازی خانه -بازسازی خانه های تاریخی و آپارتمان

قیمت بازسازی خانه :بازسازی مسکونی در طول سال ها به طور قابل توجهی تغییر کرده است. بسیاری از پیشرفت ها در مصالح ساختمانی و تکنیک های ساختمانی هزینه بازسازی آپارتمان را کاهش می دهند. با این حال، برآورد هزینه جایگزینی، هزینه برای بازسازی یک ساختار با مواد مشابه با نوع و کیفیت در سایت اصلی آن است.

به این ترتیب هزینه های جایگزینی برای خانه های تاریخی باید هزینه های بازسازی آپارتمان را با استفاده از مصالح ساختمانی و روش های ساختمانی که امروزه رایج نیستند، منعکس کنند. این به طور معمول منجر به برآورد هزینه جایگزینی برای خانه های قدیمی تر می شود.

بازسازي درب هاي قديميبرای مثال، قبل از سال ۱۹۴۰، تخته سه لا در دسترس نبود. دیوارهای بیرونی و سقف ها با استفاده از مواد ۱×۸ نصب شده در یک الگوی دیجیتالی برای ارائه ارزش ساختاری، منجر به مواد بالا و هزینه های کار شد.

در سال ۱۹۶۰، توسعه فنرهای پیش ساخته، مواد و هزینه های کار را برای ساخت سقف کاهش داد. ۳۶۰ Value از این نمونه ها و دیگران بی شماری استفاده می کند تا انواع مختلفی از پنجره ها، درها، قالب، سایدینگ خارجی و سایر مصالح ساختمانی را برای محاسبه هزینه های جایگزینی استفاده کنند.

بازسازي خانه قديميعوامل موثر بر تغییرات قیمت بازسازی خانه

نگاهی مداوم به اطلاعات هزینه بازسازی بسیار مهم است زیرا عوامل بسیاری وجود دارد که می تواند هزینه ها را به سمت بالا یا پایین حرکت دهد. عوامل متعددی که بر قیمت بازسازی خانه و ساختمان تاثیر می گذارند، زیر می باشند:

عرضه و تقاضا برای کار و مواد – عواملی همچون ساخت و ساز جدید، امور مالی شخصی و شرکتی و خوش بینی و یا ترس از شرایط اقتصادی آینده، همه تأثیر را در عرضه و تقاضای هزینه های بازسازی کار و مواد دارند.

فاجعه – نیاز ناگهانی مواد و کار پس از طوفان یا زلزله می تواند تأثیر فوری و پایدار بر روی هزینه های بازسازی محلی داشته باشد. علاوه بر این، فاجعه هایی در مناطقی که مواد تولید می شوند. می تواند تأمین مواد را تحت تأثیر قرار دهد و هزینه های بازسازی را تحت تاثیر قرار دهد.
شیوه های کار محلی – تغییرات در قراردادهای کار اتحادیه، دستمزد کار غالب و نرخ کار غیر اتحادیه باید ردیابی و در قیمت گذاری مناطق آسیب دیده قرار گیرد.

بازسازي خانه هاي قديميروش ها و مواد نوظهور نوآورانه – ساخت و ساز بیشتر و بیشتر از تکنولوژی سبز استفاده می شود. انرژی خورشیدی، روش های حفاظت از آب، دیواره های بسیار عایق بندی شده و سایر مواد با کارآیی انرژی و تکنیک های ساخت و ساز تبدیل شده است.

این روش ها و مواد جدید به هزینه بازسازی منجر می شود.هزینه انرژی – تغییرات در نفت خام، برق و سایر عوامل انرژی می تواند بر تولید، حمل و نقل، هزینه های نیروی کار و مواد نفتی مانند آسفالت، سایدینگ وینیل و فرش تاثیر بگذارد.

بازسازیهزینه تعویض به عنوان هزینه ساخت و یا جایگزین یک ساختمان کامل با کیفیت و ساخت و ساز مناسب تعریف شده است. هزینه جایگزینی شامل بهبود سایت، تخریب، حذف آوار، هزینه ها، هزینه های حق بیمه مواد و سایر هزینه های مرتبط با روند ساخت و ساز نیست. هزینه تعویض نیز فرض می شود که مواد ساختاری، طرح یا طرح فعلی در دسترس و مورد استفاده قرار می گیرند.

هزینه بازسازی ساختمان به عنوان هزینه برای تکرار ساختمان، در قیمت ساخت و ساز فعلی، با استفاده از مواد مشابه نوع و کیفیت، استانداردهای ساخت و ساز، طراحی، طرح و کیفیت تعریف شده است.

هزینه بازسازی MSB شامل هزینه های اضافی مربوط به هزینه تعمیرات  آپارتمان و بازسازی پیمانکاران، روند ساخت و ساز خود، محل اموال، هزینه های تخریب و حذف آوار است. این عوامل ارزیابی را ایجاد می کنند که بالاتر از یک ساخت و ساز جدید است.

بازسازي حياط قديميدر ادامه میتوانبد مقالاتی در زمینه دکوراسیون داخلی و بازسازی داخلی ساختمان از جمله طراحی کمد دیواری ، کاغذ دیواری مناسب چه کاغذ دیواری است؟ انواع کاغذ دیواری ها و کفپوش ها و همچنین در مورد رنگ آمیزی و بازسازی و تعمیرات ساختمان اتاق خواب یا منزلتان مطالعه کنید .

 

شرکت بازسازی ساختمان فرتاک ساخت آبا

 

Comment (1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


?>