تعمیرات آپارتمان و بازسازی ساختمان

درباره بازسازی و تعمیرات آپارتمان چه میدانید؟

تعمیرات آپارتمان : باید ابتدا این نکته را در نظر داشت که تعمیرات آپارتمان به دو شیوه انجام میگیرد:

نوسازی آپارتمان : تغییراتی در ظاهر خانه و دکوراسیون دهید مثلا وسیله جدیدی اضافه کنید ..کاغذ دیواری یا طرح کمد دیواری جدیدی برای آپارتمانتان بخواهید مثلا میخواهید اتاق خواب کودک خود را تغییراتی بدهید و یا اینکه کفپوش ها را تغییر داده یا کفپوش کنید آپارتمان خود را ..همچنینی تغییراتی در دکوراسیون بدهید مثلا قسمتی از خانه خود را قاب عکس گذاشته یا انواع شمع ها را با توجه به دکور خانه قرار دهید.

بطور کلی معماری داخلی و بازسازی داخلی آپارتمان و ساختمان شما نقش مهمی در زیبایی منزل و  اتاق خواب هایتان دارد و نباید این مسئله را نادید بگیرید..فرض کنید مهمانی وارد منزلتان میشود دوست دارید مهمان از فضای منزل شما لذت ببرد و حس ارامش بیشتری داشته باشد یا نه با ظاهری نامرتب و قدیمی مواجه شود ؟

علاوه بر مهمان خود شما نیز بی شک دوست دارید خانه مرتب و مدرنی داشته باشید و بسیاری امکانات در منزلتان و اتاق خواب هایتان باشد.

بازسازي و دکوراسيون آپارتمان

bazsazi

بازسازي و دکوراسيون با شمع آپارتماندسته دیگه تعمیرات شامل این مشیود که شما بخواهید نقشه اتاق ها یا پذیرایی یا هر جایی را تغییر دهید و یا دیواری اضافه و کم کنید و یا اینکه میخواهید کچ بری پذیراییتان تغییر کند یا گچ بری های مدرن میخواهید یا سرویس بهداشتی جدیدی میخواهید یا اینکه میخواهید سرویس بهداشتی را تغییراتی دهید.

همه این ها بستگی به شما دارد که دقیقا میخواهید چه نوع تعمیر یا بازسازی آپارتمان داشته باشید و بودجه شما چقدر است.

نکات در مورد تعمیرات آپارتمان (بازسازی نقاشی آپارتمان):

 • ابتدا این نکه مهم است که رنگ مناسبی تهیه کنید بهتر است از رنگی استفاده کنید که در آب حل شود.
 • مقداری که مورد نیاز شماست بخرید .
 • بازسازي نقاشي آپارتمان و ساختمانرنگ هایی که خیلی مواد شیمیایی دارند که ممکن است به سیتم تنفسی شما لطمه زند را خرید نکنید و مواردی که روی بسته بندی آن نوشته است مطالعه نمایید و همچنین از افراد متخصص کمک بگیرید.
 • بهتر است قبل از رنگ کردن منزلتان با افراد ساختمان یا آپارتمانتان این قضیه را در میان گذارید و برنامهمناسبی برای این کار داشته باشید.
 • از تهویه مناسب استفاده کنید و در و پنجره ها باز باشند بهتر است نسبت به خنک کننده ها .
 • دست ها و سیستم تنفسیتان را بپوشانید .
 • افرادی که حساس ترند مثل کودکان و خردسالان و افراد سالمند و همچنین خانم های باردار بهتر است در آن فضا نباشند و اگر هستند دورتر باشند و در و پنجر ها باز باشد و از ماسک استفاده کنند.بازسازي نقاشي و رنگ آميزي آپارتمان
 • هنگامی که خانه را رنگ میکنید نکات ایمنی را دقت داشته باشید مثلا اینکه رنگ های روغنی خطرناک ترند و اینکه سیگار نکشید …درب های قوطی های رنگ را پس از مصرف ببندید.
 • همچنین مهم است که تا حدود یک هفته یا ۵ روز به خانه ای که رنگ شده نروید و در و پنجره ها را باز بگذارید.
 • اگر میخواهید رنگی که مانده را نگهدارید روی بسته بندی آن را بخوانید و تحقیق کنید درباره چگونگی نگهداری و همچنین از فردی متخصص راهنمایی بگیرید.
 • و…..

بازسازي نقاشي و رنگ اميزي آپارتمان

بازسازی نقاشی آپارتمانبسیاری نکات دیگر هم وجود دارد درباره  تعمیرات آپارتمان (بازسازی رنگ آمیزی منزل و آپارتمان )که در مقاله بعدی میتوانید آن را دنبال کنید:

شرکت بازسازی ساختمان فرتاک ساخت آبا

Comments (2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


?>